Наокі йосіда розповів, що його робота над final fantasy 14 не постраждала в результаті участі в final fantasy 16.

18

В інтерв’ю famitsu відомий продюсер final fantasy наокі йосіда сказав: “іноді я бачу в соціальних мережах коментарі типу “йосіда працює над final fantasy 16, тому він занадто зайнятий і не прикладає рук до final fantasy 14″. Це абсолютно неправда. Я відчайдушно працюю над нею, тому я сподіваюся, що ви будете зі мною далі”.

Схоже, що робота йосіди над final fantasy 14 далека від завершення. Хоча final fantasy 16 знаходиться в розробці, недавнє розширення shadowbringers для mmo-гри square enix “не є кінцем final fantasy 14″, і продюсер сподівається, що фанати”з нетерпінням чекають того, що чекає їх у майбутньому”. Так само есіда пообіцяв, що обидві гри будуть завершені “з особливою ретельністю”.

Final fantasy 16 була представлена на демонстрації ps5 у вересні минулого року, але про дату виходу поки нічого не відомо. За чутками square enix працювала над грою кілька років, і в жовтні 2020 року команда заявила, що “завершила базову розробку”. Square enix навмисно зберігає інформацію про final fantasy 16 в таємниці з моменту оголошення гри, але оскільки playstation showcase відбудеться в кінці цього тижня, є шанс, що ми зможемо побачити більше про клайва росфілда і компанії зовсім скоро.