На проходження marvel’s midnight suns потрібно від 40 до 60 годин

12

Студія firaxis games і видавництво 2k games продовжують ділитися подробицями тактичної rpg marvel’s midnight suns. Нещодавно розробники розповіли, що пропозиція створити гру надійшла від marvel, де дуже люблять xcom. А зараз директор з виробництва проекту джейк соломон (jake solomon) повідав, скільки часу буде потрібно на проходження новинки.

Джерело зображення: ign

В інтерв’ю виданню gamerbraves керівник заявив: «обмеження за часом в xcom мало сенс як з точки зору розповіді, так і з точки зору механіки. Marvel’s midnight suns-це гра іншого типу, і тому у неї інший набір цілей і механік. Залежно від гравця, проходження marvel’s midnight suns займе від 40 до 60 годин». Це звичний показник для ігор firaxis games. Згідно сайту how long to beat, на проходження основної кампанії xcom 2 і окремих додаткових квестів потрібно 47 годин. А якщо користувач захоче завершити проект на 100 %, то йому доведеться витратити 70 годин.

Джерело зображення: game rawe

Нагадаємо: у marvel’s midnight suns користувачі перевтіляться в мисливця — першого настроюється супергероя у всесвіті marvel. Разом з командою опівнічних сонць протагоніст повинен дати відсіч матері демонів ліліт. Оцінити геймплей в грі можна в цьому матеріалі.

Marvel’s midnight suns вийде в березні 2022 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x, series s і nintendo switch.