На 3d-принтері надрукували повноцінний житловий район

18

В ході співпраці декількох компаній з’явилася можливість створювати надміцні будинки за допомогою сучасних технологій. Всі вони надруковані на 3d-принтеріі вже пройшли випробування землетрусом магнітудою 7,4 бала.

У накахуке, мексика, був побудований цілий район з будинків,надрукованих на 3d-принтері. Будівлі виявилися надзвичайно стійкими, а заразработку відповідали відразу три фірми. Це new story, неприбуткова організація з сан-франциско; échale, компанія з виробництва соціального житла з мексики; icon, техаська компанія, що займається будівельними технологіями.

Всі будинки одноповерхові і мають площу 46,5 м2. У кожному з них є дві спальні, кухня і ванна кімната. Будівельники використовували 3d-принтерvulcan ii, розроблений для складних проектів. Технології, на базі яких він створений, покликані вирішити проблему нестачі житла для вразливих верств населення.

Автори проекту визнають, що зіткнулися з деякими проблемами. Найбільше заважали постійні дощі, що затоплювали під’їзні шляхи на будівельному майданчику. На щастя, vulcan ii виявився надійний і зміг виконувати свою роботу в непростих умовах, що в підсумку дозволило подолати всі труднощі.