Ми не побачимо більше dead space до наступного року-коротеньке відео розробки в кінці

16

Наприкінці серпня electronic arts дала нам наш перший погляд на перезавантаження dead space , з особливим акцентом на її гарячу нову технологію зрізів і кісток. “технологія знищення тіла, яку ми розробляємо, яка дозволяє нам дійсно видалити плоть з кісток ворога і дати вам гарне уявлення не тільки про кров… Але також і про те, який збиток я наношу супернику”,-сказав тоді креативний директор роман кампос-оріола.

Це безумовно виглядає багатообіцяюче. На жаль, здається, що наш перший погляд на нього також буде нашим останнім протягом досить довгого часу. У блозі, опублікованому сьогодні, розробник ea motive сказав, що він повністю “заривається” на розробку, і ми не побачимо його знову до 2022 року.

” все, що ми показали, було роботою, яка знаходиться в процесі, а це означає, що ми будемо працювати над такими речами, як костюм ісаака, естетика і атмосфера ishimura. Ми проводимо роботу, щоб забезпечити йому належний рівень зносу. Наприклад, ось ранній кліп у процесі роботи, який показує деякі з способів, якими команда збирається надати цей зношений вигляд ішимурі”.

– написав на reddit менеджер спільноти ea motive кейден хаус.

” зараз ми будемо працювати над грою, витративши деякий час на те, щоб переглянути всі думки, теорії та пропозиції, якими ви всі поділилися з нами. Ми з нетерпінням чекаємо показати вам, як ви допомогли сформувати гру в наступному році, коли ми просунемося в розробці!”

Перезавантаження dead space не має жодних ознак дати виходу на даний момент, але справедливо сказати, що до неї ще дуже далеко. Як втіха, motive також поділився коротким відео для шанувальників, які, як сказав хаус, ” вказували на те, що ішимура виглядав трохи “занадто чистим” на стрімі».