Мод для dark souls перетворює гру в шутер від третьої особи, додаючи зброю halo

27

Моддер infernoplus створював моди для безлічі різних ігор. Деякі з ігор, для яких він робив моди, включають halo, super smash bros. І, звичайно, dark souls. Серед його демонстрацій модів-перетворення halo 1 в desert bus або навіть перетворення halo в гру mario kart, де гравці можуть ганятися один з одним на картах і стріляти один в одного під час їзди. Останній мод від infernoplus повністю переробляє dark souls в шутер від третьої особи, зі зброєю і pvp-картами.

Додавання зброї в dark souls в якості мода – зовсім не нова концепція, деякі моддери вже перетворювали існуючу зброю в шкіру, що нагадує іншу сучасну зброю. Однак infernoplus пішов далі, взявши кілька видів зброї з halo, таких як пістолет і ігломет, і додав їх в гру.

Самі гармати-це не просто заміна моделі, а абсолютно нова і окрема категорія зброї в dark souls. Це включає в себе програмування власного набору рухів, управління та механіки, що, за словами infernoplus, вимагало багато роботи та кодування. Моддер навіть запрограмувала відповідні візуальні ефекти для кожного з цих знарядь.

У цьому моді додано 13 гармат, які заховані по всьому світу dark souls, по одній на кожній карті. За замовчуванням вони відключені, якщо гравець не хоче їх використовувати або піддаватися навалі інших гравців зі зброєю. Інші реалізації цього мода включають в себе різні карти з інших шутерів, такі як острів смерті з halo або розрахована на багато користувачів карта crossfire з half-life. Цей мод можна скачати безкоштовно, за посиланням на відео infernoplus.