Microsoft переходить на чисту систему: більше ніяких встановлених програм в windows 11

49

Багатьом користувачам windows, особливо windows 10, частенько набридали непотрібні встановлені в систему програми. Як правило, вони не виконували своєї початкової функції і лише сповільнювали загальну роботу операційної системи, не даючи звичайним додаткам запускатися так швидко, як вони можуть. Крім того, програми за типом candy crush saga займали на диску досить багато вільного місця.

як повідомляє віце-президент microsoft стів диспенса, в windows 11 користувачі більше не будуть стикатися з даною проблемою, тому що її остаточно вирішили шляхом відмови від більшості встановлених програм. Замість них в систему встановлять так звані “іконки”, які за фактом навіть не будуть реальними додатками. Як тільки користувач захоче використовувати якусь з них, йому запропонують завантажити невелике оновлення.

крім банальної швидкості завантаження це значно зменшить активність фонового трафіку. Напевно ви чули про це, даний недолік також проявляє себе і в мобільній ос android. Релізна версія windows 11 покаже новий рівень дискового споживання. Віце-президент упевнений, що в порівнянні з минулою версією, використання нової виявиться більш продуктивним і комфортним.