Lg energy solution вкладе в розширення виробництва акумуляторів в мічигані майже $1,4 млрд

47

Південнокорейська компанія lg energy solution виношує амбітні плани з експансії на світовому ринку тягових батарей для електромобілів. Вже зараз займаючи друге місце, компанія активно розширює співпрацю з автовиробниками. На ринку сша вона розвиває випуск акумуляторів у взаємодії з gm і stellantis. У розширення підприємства в мічигані компанія вкладе $1,36 млрд.

Джерело зображення: lg energy solution

Як пояснюють корейські змі, половина зазначеної суми буде забезпечена власними коштами lg energy solution, другу половину доведеться зайняти. Інвестиції в розвиток підприємства в мічигані будуть робитися поетапно до 2024 року, коли його виробничі потужності вдасться збільшити в кілька разів порівняно з нинішніми 5 гвт‧ч акумуляторної ємності в рік.

В рамках спільного підприємства з general motors корейська компанія має намір побудувати до 2023 року два заводи з випуску акумуляторів в огайо і теннессі, кожен буде здатний щорічно видавати по 35 гвт еквівалентної ємності на рік. Співпраця з stellantis передбачає будівництво до початку 2024 року підприємства по щорічному випуску акумуляторів сукупною ємністю 40 гвт‧ч. На такий же рівень вийде до 2024 року і підприємство в мічигані. Раніше lg energy solution розраховувала до середини десятиліття довести обсяги випуску акумуляторів в сша до 70 гвт‧год на рік, але з урахуванням оголошених нещодавно планів цей рівень може бути перевищений.