Кулери xigmatek air killer s підходять для процесорів intel alder lake

46

Компанія xigmatek анонсувала процесорні кулери air killer s і air killer s arctic, виконані відповідно в повністю чорному і білому кольорі. Пристрої мають баштову конструкцію, а їх основною сферою застосування повинні стати ігрові настільні системи.

Джерело зображень: xigmatek

Через алюмінієвий радіатор проходять чотири u-образні теплові трубки діаметром 6 мм.вони виконані за технологією h. D. T., яка передбачає безпосередній контакт з процесорною кришкою.

В оснащення входить тихий 120-мм вентилятор на гідравлічному підшипнику з девятілопастной крильчаткою. Його швидкість обертання змінюється в діапазоні від 800 до 1800 оборотів в хвилину за допомогою шім-управління. Максимальний рівень шуму становить 25,3 дба. Створюється повітряний потік об’ємом до 140 кубометрів на годину, а статичний тиск досягає 2,55 мм водяного стовпа.

Вентилятор має багатобарвним підсвічуванням без можливості адресації. Заявлений термін служби-50 тис.годин. Загальні габарити кулерів становлять 160 × 128 × 76 мм.

Новинки здатні справлятися з охолодженням процесорів, чий показник tdp досягає 160 вт. Йдеться про сумісність з сучасними чіпами amd і intel, включаючи вироби alder lake (core дванадцятого покоління) у виконанні lga 1700. Інформації про орієнтовну ціну поки немає.