Куди вонг і гидота попрямували після їх битви в “шан-чи”

21

Одним з найбільших сюрпризів в маркетингу фільму « шан-чи і легенда десяти кілець » стало повернення в кіновсесвіт marvel еміля блонські – більш відомого як гидота, якого не бачили на екранах з часів « неймовірного халка ».

Поява гидоти в кінокоміксі мало чим відрізняється від того, що ми бачили в трейлерах і рекламних роликах. Вонг бере верх над ворогом халка, але здивування викликає той факт, що вони знаходяться в дружніх відносинах. Чарівник навіть жартує і говорить про матч-реванш, перш ніж відкрити портал, і відправиться туди разом з гидотою.

Офіційно не підтверджено, куди вонг наводить гидоту після їх битви в « шан-чи і легенда десяти кілець », і ми маємо лише короткий проблиск цього місця, яке, більш того, в значній мірі непоказне. Однак, виходячи з того, що можна побачити, і в поєднанні з тим, що відомо гидоти і його можливому майбутньому, найбільш вірогідною локацією є в’язниця рафт. Вона призначена для розміщення в ній людей для надздібностями, тому, було б розумно тримати гидоту саме там. Раніше блонські був доставлений в об’єкт “щ. І. Т.” на алясці після свого початкового арешту, і там він містився в кріокамері, але, враховуючи, що організація в значній мірі замінюється в четвертій фазі, більш доречно, що лиходія переводять в інше місце – і рафт, очевидно, кращий варіант.

В’язниця рафт також ненадовго була домом представників команди капітана америка в mcu, а й місцем, де жив барон земо після подій « сокола і зимового солдата ». Ще багато хто чекає, що земо так чи інакше буде пов’язаний з громовержцями в mcu, і буде доречно, якщо на рафті він об’єднається з мерзотою. Також відомо, що тім рот повторить роль гидоти в серіалі « жінка-халк », але поки що невідомо, як саме там він себе проявить.

Проте, далеко не факт, що саме на рафт вонг доставляє еміля блонські. Вони знаходяться в дружніх відносинах, і можливо, вонг якимось чином допомагає гидоти, надаючи якийсь притулок в санктум санкторумі. Як би там не було, очевидно, що мерзота чекає майбутнє в кіновсесвіту marvel, і це не може не радувати, оскільки до цього ми бачили його лише одного разу.