Кевін сміт розповів про скасований серіал на disney plus, який звучав як мрія фаната діснея

20

Кевін сміт розповів про свій серіал disney plus, якого ніколи не було – шоу було скасовано ще до початку виробництва. “на самому початку, коли вони тільки зароджували ідеї disney plus, ще до того, як у нього з’явилася назва та інше, за всі програми відповідав канал disney” – сказав сміт в ефірі fatman beyond live.

потім вони призначили іншого чувака головним, я забув його ім’я, але він був тим хлопцем, який говорив: “давайте зробимо шоу marvel, давайте зробимо те”. І саме він вбив наше шоу. І я почув у відповідь, що цей чувак сказав: “ця ідея має занадто багато прав власності. У нього є кожен траханий діснеївський персонаж”, тому що саме це ми і розробляли. Книга ніби як про дітей, які приходять в дісней після настання темряви, і парк оживає, тощо. Справжні веселощі, фантастика.

Сміт є режисером таких фільмів, як “клерки”, “тусовщики з супермаркету”, “в гонитві за емі”, “подвійний копець”і” червоний штат”. Тим часом, на малому екрані він нещодавно був творцем, сценаристом і виконавчим продюсером серіалу “володарі всесвіту: одкровення” від netflix.

Що стосується його скасованого проекту з disney, режисер додав:

коли я зустрівся з продюсерами і вони показали мені обсяг і обговорили логістику, тоді я подумав: “це шоу може дійсно, чорт візьми, статися”. Але потім мене вбили, просто миттєво. Чувак, який був найнятий, сказав:”висмикни цю чортову вилку”. Я не тримаю на нього зла. Я був такий:”це все їх власність”. Я не приходив до них зі словами “це моя дитина”, вони самі прийшли до мене… Наприкінці того дня я сказав “о, тепер все скінчено”…. Вся ця робота належить їм, а вони кажуть: “вона ляже на полицю, і ніхто ніколи не побачить її і не матиме з нею справи”, і настає момент, коли я думаю: “ну що, я даремно витратив час? невже я тільки що витратив весь свій час?”.