Інтернет-магазини змусять приймати і обробляти платежі з банківських карт

255

Від автора: в рамках реалізації проекту розвитку цифрової економіки в Росії в наступному році комерційні ресурси змушені будуть почати приймати оплату з банківських карт.

Згідно з програмою розвитку цифрової економіки, яка була підписана прем’єр-міністром, що працюють в Рунеті комерційні ресурси змушені будуть приймати оплати за реалізовані товари і послуги з банківських карт.

Авторами проекту є Міністерство розвитку економіки, а також фонд «Сколково». У документі передбачається, що в чинне споживче законодавство повинні бути внесені зміни. Їх розробкою займеться Росспоживнагляд.

Крім цього Мінфін спільно з ЦБ за участю Qiwi візьмуться за створення інших доповнень до закону, які повинні встановити обсяги безготівкових платежів, як для звичайних магазинів, так і комерційних сайтів в інтернеті.

Очікується, що розгляд всіх оновлених законів почнеться вже на початку наступного року. Але перед цим, на думку інтернет-реселерів, потрібно знизити відсоток за еквайринг. Тоді реалізація проекту піде набагато успішніше.