Інтерфейс і дизайн realme watch t показали до презентації

29

Незадовго до прем’єри новинок компанії в мережі з’явилися рендери і характеристики смарт-годин realme watch t. Серія зображень розкриває не тільки дизайн, але і список функцій гаджета, однією з яких стане можливість здійснювати телефонні дзвінки.

Дані про пристрій опублікував авторитетний інсайдер digital chat station. Згідно з його звітом, розумні годинники отримають круглий дисплей і корпус з нержавіючої сталі. За допомогою watch t1 можна буде здійснювати дзвінки, використовуючи гаджет в якості bluetooth-гарнітури. Крім того, судячи з скріншотів інтерфейсу, пристрій отримає функції аудіоплеєра і безконтактної оплати покупок через платіжну систему alipay.

У мережі також з’явилися рендери новинки, завдяки яким стало відомо, що гаджет буде поставлятися з каучуковим ремінцем. З чуток, realme watch t обзаведуться основним і двома допоміжними процесорами, що підвищить енергоефективність пристрою. Презентація новинки очікується завтра, 19 жовтня. Можлива ціна розумних годин становить близько $135.