Iiyama представила новий монітор 4k з діагоналлю 28 дюймів

22

Компанія iiyama розширила асортимент моніторів, анонсувавши модель з позначенням xub2893uhsu. В основу новинки покладена якісна матриця ips з діагоналлю 28 дюймів.

Тут і нижче зображення iiyama

Панель відповідає формату 4к, тобто, має роздільну здатність 3840х2160 пікселів. Яскравість дорівнює 300 кд / м2, контрастність — 1000:1, динамічна контрастність — 80 000 000:1. Кути огляду по горизонталі і вертикалі досягають 178 градусів.

Для монітора заявлено 100-відсоткове охоплення колірного простору srgb і 72-відсоткове охоплення колірного простору ntsc. Кількість відтворюваних колірних відтінків перевищує 1 млрд.

Новинка володіє часом відгуку в 3 мс. Реалізовані технології flicker free і blue light reducer, які допомагають знизити навантаження на очі під час тривалої роботи. Досягається це за рахунок усунення мерехтіння і скорочення інтенсивності синього кольору підсвічування.

Для підключення джерел сигналу доступні інтерфейси hdmi і displayport. Крім того, є концентратор з чотирма портами usb для підключення периферії, наприклад, клавіатури і миші.

В оснащення входять стереофонічні динаміки потужністю 2 вт кожен. Підставка дозволяє використовувати екран в альбомній і портретній орієнтаціях.