Huawei ideahub board edu-шкільна дошка нового покоління

11

Компанія huawei представила інтерактивну панель ideahub board edu, призначену для використання в сфері освіти. Вона дозволяє зробити навчальний процес більш інтерактивним і цікавим, розширюючи можливості викладача. Важливо, що в пристрої застосовується оптична технологія захисту від синього світла.

Huawei ideahub board edu позиціонується як інтерактивна електронна панель. Вона являє собою комбінацію декількох пристроїв: великий 86-дюймової тв-панелі з 4k-дозволом і електронної дошки, на якій можна писати, малювати, виводити на неї картину з різних джерел. Навчальні навчальні матеріали, програми та програми доступні для завантаження через попередньо встановлений магазин додатків appgallery і браузер. Пристрій працює під управлінням операційної системи android 9 (опціонально передбачений додатковий модуль на windows 10) і оснащена чотирьохядерним процесором з частотою 1,5 ггц, 4 гб оперативної пам’яті і вбудованим накопичувачем на 32 гб.

На дошці можна не тільки вирішити задачу, але і вивести всі супутні мультимедійні матеріали. Писати і малювати на ній можна двома способами: за допомогою «маркера», який кріпиться на магніті під екраном, або прямо рукою, водячи пальцем по поверхні. При необхідності всі написані дані можна зберегти для подальшого редагування або відправити по електронній пошті

Відмінною рисою huawei ideahub board edu від аналогів стало дзеркалювання з підключеним комп’ютером. Користувач може не тільки виводити на панель слайди або інший контент в режимі презентації, але і паралельно працювати з ним — правити, домальовувати, друкувати. Всі ці зміни миттєво відображаються на комп’ютері. Інтерфейс системи багато в чому нагадує такий на смартфоні, завдяки чому використання пристрою максимально інтуїтивне і зрозуміле.

Важливо, що в панелі реалізована технологія захисту від шкідливого синього світла, що знижує негативний вплив на зір. На відміну від традиційних технологій фільтрації синього, які не тільки пропускають значну частину спектра, але і додають екрану жовтий відтінок, рішення huawei блокує до 60% синього світла і забезпечує на 70% більш високу однорідність кольорів в порівнянні з галузевим стандартом tüv.

Панель можна як повісити на стіну, так і встановити на спеціальну підставку. В останньому випадку її можна легко переміщати по приміщенню або з кімнати в кімнату.