Gsc game world показала нові скріншоти і розкрила деталі s. T. A. L. K. E. R. 2

30

Команда gsc game world з україни розмістила нові скріншоти шутера з відкритим світом s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl, що виходить на приставках xbox series x/s і пк вже 28 квітня майбутнього року. Вони також опублікували масу нових деталей про проект.

Він отримає нелінійний сюжет і велику кількість побічних завдань, над якими працює група з тридцяти фахівців. Щоб вивчити весь контент, знадобиться не менше 100 годин реального часу і пройти гру як мінімум пару раз. При цьому доведеться часто вставати перед моральним вибором.

Події сиквела розгортаються в сучасному світі, на карті, площа якої складе 64 квадратних кілометри. Крім боліт, густих лісів і лугів гравці зможуть досліджувати різні підземні лабораторії і занедбані споруди. На скріншотах можна побачити пару подібних локацій. При цьому можна буде майже з самого початку піти в будь-яку сторону.

Правда, у багатьох місцях можна цілком зіткнутися з небезпечними монстрами, серед яких виявляться як знайомі шанувальникам серії вороги, так і абсолютно нові чудовиська, наприклад, олень-мутант, здатний створювати свої примарні копії і закликати інших чудовиськ. До того ж доведеться спостерігати за своїм станом, своєчасно харчуючись і не забуваючи іноді спати. В дорогу слід обов’язково брати бинти, енергетики, воду і їжу.

Фракцій буде кілька, причому з’явиться парочка нових. Наприклад, розробники розповіли про групу «варта», що протистоїть бандитам і є свого роду поліцією. На чолі неї стоїть ветеран-полковник олександр коршунов. Можна буде також зустріти бійців “свободи»і “моноліту”. Геймери зможуть вступити в різні угруповання, що вплине на основну історію.