Гру про супергероїв від авторів mafia iii скасували. Вона коштувала видавцеві $53 мільйони

23

Відомий журналіст, письменник, а за сумісництвом авторитетний інсайдер джейсон шрайер прокоментував недавній звіт 2k games, в якому значилася цифра витрати в $53 мільйони за неанонсований, але вже скасований тайтл. У шрайера є інформація, що це був за проект.

За словами шрайера, продукт під кодовою назвою volt пройшов кілька болючих змін концепції з моменту початку розробки. Студія зіткнулася з багатьма складнощами, в тому числі викликаними пандемією коронавірусу. Гра повинна була показати супергероїв, що змагаються в онлайні.

Тайтл повинен був стати новою інтелектуальною власністю hangar 13, розробників mafia iii і mafia: definitive edition. Однак великі боси 2k вирішили, що проект не варто подальших інвестицій через довгий час розробки-і його було вирішено просто скасувати, незважаючи на величезні розтрати.

Що ж стосується самої студії hangar 13, її подальші плани будуть обговорюватися всередині компанії вже на цьому тижні. При цьому давно гуляють чутки про розробку четвертої частини mafia джейсон шрайер спростував.