Гравці незадоволені подарунками на честь річниці genshin impact

16

Наступного тижня, 28 вересня, відбудеться перша річниця genshin impact, на честь якої компанія mihoyo проводить івенти разом з різними нагородами. Як ви вже зрозуміли з назви новини, безліч гравців залишилися незадоволені такими подарунками.

На даний момент всі користувачі можуть отримати 80000 мори, 18 кристалів для поліпшення зброї, 10 фіолетових карток для прокачування персонажа і 10 штук переплітаються доль. Крім того, 27 вересня стартує івент «місячне розраду», а в якості нагород доступна нова зброя і 2000 каменів витоку.

Багато гравців очікували більш цінних подарунків на честь річниці genshin impact, тому на компанію обрушилося безліч незадоволених і навіть гнівних коментарів під постом на сайті hoyolab:

” що це за дерьмові нагороди? давайте зробимо краще. Покажіть нам, що ви щедра компанія.””це безсоромність. Де наші справжні нагороди?””чесно кажучи, винагорода за 1-ту річницю дуже погана. Ви так звертаєтеся з нами лол. Я не витрачу ні копійки з цього моменту.”

Тим не менш є гравці, які все ще сподівається на те, що ближче до річниці компанія mihoyo згладить все невдоволення яким-небудь несподіваним сюрпризом. Пишіть в коментарі, чи чекаєте ви чогось на честь дня народження genshin impact.