Графіка в snapdragon 8 gen 1 потужніша, ніж в apple a15 bionic

53

З’явилися перші реальні тести нового флагманського процесора snapdragon 8 gen 1 від qualcomm. Судячи з усього, основний упор в цьому поколінні був зроблений саме на посилення графічної підсистеми, завдяки чому android-смартфони нарешті зможуть на рівних змагатися з iphone в іграх.

Співробітники ubergizmo протестували в бенчмарках референсний смартфон на базі snapdragon 8 gen 1, створений qualcomm для розробників. Вказується, що подібні пристрої зазвичай не видають максимально можливу продуктивність, але в цілому дозволяють оцінити, як в середньому будуть працювати підсумкові гаджети від oem-виробників.

Згідно з результатами geekbench 5, новий snapdragon 8 gen 1 в одноядерному і багатоядерному режимах швидше snapdragon 888 приблизно на 12%. Сама ж qualcomm заявляє про 20-відсотковий приріст продуктивності, що цілком може виявитися реальним з урахуванням використання просунутої системи охолодження і додаткової оптимізації.

Куди більш цікаво виглядають графічні тести. У gfxbench manhattan 3.1 новий процесор qualcomm видав куди більшу частоту кадрів, ніж snapdragon 888 і навіть apple a15 bionic, встановлений в iphone 13-ї серії. Приріст у порівнянні з минулим поколінням досягає близько 70%.

На перерахованих вище скріншотах також наочно видно, що snapdragon 8 gen 1 в плані графічної продуктивності не поступається a15 bionic, а в деяких випадках навіть перевершує рішення від apple.