Google stadia для android отримав груповий чат – через два роки після запуску

38

З моменту запуску мультиплатформенного хмарного ігрового сервісу google stadia у відповідному додатку для смартфонів і планшетів на android був великий недолік — були відсутні голосовий і груповий чати. Це не дозволяло повноцінно спілкуватися в грі з друзями і незнайомцями. Тепер це питання вирішене.

9to5google.com

Хоча ігри екосистеми stadia були доступні на android з моменту появи сервісу в 2019 році (на той момент тільки для смартфонів google pixel), ігровий процес ускладнювався відсутністю зручної можливості спілкуватися з іншими учасниками сесії.

У перший рік існування сервісу в додатку для android красувався банер, який обіцяв “швидке” поява групових бесід. Більш того, в минулому році з’явився чат і можливість стрімінга відео для stadia на ios — через браузер. Коли цей мобільний веб-додаток став доступним для android, багато хто порівняв його з» класичним ” додатком (не на користь останнього).

9to5google.com

Зараз додаток stadia для android має повну підтримку групового чату (принаймні, в більшості регіонів). Користувачі можуть створити чат, запрошувати інших, спілкуватися за допомогою тексту і поділитися посиланням на поточну бесіду в інших додатках. З моменту, коли користувачі інших версій stadia повідомили про появу можливості підключати гарнітури для внутрішньоігрових голосових чатів, не минуло й доби.

Ще важливіше те, що користувач може залишатися в чаті, займаючись в смартфоні справами за межами екосистеми stadia — в будь-який момент він може повернутися до інтерфейсу з панелі повідомлень. Можна спілкуватися з друзями в stadia, не граючи в будь-яку гру-приєднатися і брати участь в бесіді, навіть будучи на прогулянці.