Google: сеошники повинні допомогти JS-програмістам пізнати правильне SEO

19

Від автора: Google закликав всіх сеошників допомогти розробникам, які пишуть на JavaScript, допомогти зрозуміти принципи пошукової оптимізації. Таким чином вони зможуть швидше проіндексувати свої ресурси в пошукових системах.

Джон Мюллер, представник пошукової компанії, закликав всіх SEO допомогти JavaScript – розробникам допомогти зрозуміти принципи правильної пошукової оптимізації. Для цього сеошників потрібно вивчити даний програмний мову.

Свій заклик Мюллер опублікував в Twitter. На його думку, тісна взаємодія між розробниками, які пишуть на JavaScript, і продвиженцами дозволить програмістам швидше оптимізувати свої ресурси і зробити їх контент доступним для всієї інтернет-аудиторії.

Джон також зазначив, що часи статичного гіпертексту вже пройшли. Тому SEO-фахівці не повинні забороняти розробникам використовувати JavaScript. Навпаки, їм потрібно допомогти програмістам правильно зрозуміти принципи оптимізації, щоб контент сайтів на JS був проіндексований і ранжировался в пошукових ведучих.