Google lens отримає потужні інструменти пошуку на базі штучного інтелекту

31

Google оновила свій інструмент візуального пошуку google lens новими функціями на базі штучного інтелекту. Вони дозволять користувачам поліпшити пошук за допомогою тексту. Так, наприклад, якщо користувач зробить знімок сорочки з малюнком кота, щоб знайти інші схожі предмети в інтернеті необхідно лише додати команду, наприклад, «шкарпетки з цим малюнком».

Theverge.com

Крім того, пошуковий гігант запускає нову функцію “режим об’єктива” у своєму додатку google для ios. Він дозволяє виконувати пошук, використовуючи будь-яке зображення при пошуку в інтернеті. Вона буде доступна вже скоро, але поки тільки в сша. Google також запускає lens для настільного браузера chrome, що дозволить користувачам вибирати будь-яке зображення або відео при перегляді веб-сторінок, щоб знаходити візуальні матеріали, не залишаючи відкриту вкладку.

Theverge.com

Ці оновлення є частиною прагнення google покращити свої інструменти пошуку за допомогою технологій штучного інтелекту. Оновлення lens базуються на моделі машинного навчання mum, яку компанія представила на конференції i/o раніше цього року. Зміни в google lens показують, що компанія не втратила інтересу до цього сервісу, який завжди був багатообіцяючим.