Глава intel пояснив владі сша, що виділених $52 млрд субсидій не вистачить, щоб наздогнати і перегнати азію

17

Як повідомляє видання guardian mag, генеральний директор intel патрік гелсінгер (patrick gelsinger) у своєму інтерв’ю на каналі hbo дав зрозуміти, що державні субсидії дуже важливі для національної безпеки сша з точки зору збільшення частки напівпровідникових компонентів, що випускаються в межах країни.

джерело зображення: intel

Якщо раніше сша могли претендувати на третину світових обсягів випуску чіпів, то тепер задовольняються 12%. Саме в підвищенні конкурентоспроможності вітчизняного виробництва полягає місія державних субсидій, як вважає глава intel: «ми не можемо собі дозволити бути дорожче азії на 30 або 40%». Корпорація готова витрачати десятки мільярдів доларів на розвиток власного виробництва, але з урядовою підтримкою intel буде робити це швидше.

Власне, як вважає гелсінгер, що виділяються законодавцями сша п’ятдесяти двох мільярдів доларів не вистачить, щоб в найближчі роки наздогнати азіатських конкурентів. У майбутньому буде потрібно до двох раундів подібних субсидій, як зазначає генеральний директор intel.