Genshin impact-подробиці нової зброї з оновлення 2.2

14

Наступного тижня відбудеться вихід оновлення 2.2 для action/rpg genshin impact. Патч додасть нову локацію інадзуми, головоломки, різні завдання і події, персонажа тому, а також раніше недоступний лук і дворучний меч.

Гравці зможуть отримати зброю за допомогою банера. Частина матеріалів для піднесення доступні вже зараз, а за якимись предметами доведеться відправитися в нову локацію. Пропонуємо вам ознайомитися з характеристиками п’ятизіркового лука полярна зірка і чотиризіркового меча акуомару.

полярна зірка (стрілкове)

  • базова атака 608
  • шанс крит. Попадання 33.1%
  • шкоди, що наноситься елементальним навиком і вибухом стихії, збільшується на 12%. Коли звичайна атака, заряджена атака, елементальний навик або вибух стихії потрапляють по ворогу, виникає 1 ур. Ефекту зірка полярної ночі, який триває 12 сек. При 1/2/3/4 ур. Ефекту зірка полярної ночі сила атаки підвищується на 10/20/30/48%. Рівні зірки полярної ночі, створені звичайною атакою, зарядженою атакою, елементальним навиком і вибухом стихії, існують незалежно.

Матеріали піднесення: маска злого воєначальника, прихований кіготь (новий), примарна оболонка і ін.

акуомару (дворучне)

  • базова атака 510
  • сила атаки 41.3%
  • шкоди від вибуху стихії екіпірованого цією зброєю персонажа збільшується на 0.12% за кожну одиницю загальної кількості енергії всіх членів загону. Бонус шкоди не може перевищувати 40%.

Матеріали піднесення: коралова гілка зовнішніх морів, прихований кіготь (новий), стара гарда та ін

Характеристики вказані для зброї 90 рівня і 1 рангу пробудження. Вихід патча 2.2 запланований на 13 жовтня.