Geekosity: “загін самогубців девіда ейера” готують до релізу на hbo max

13

Кіностудія warner bros. нібито планує випустити в 2022 році багатостраждальний фільм “загін самогубців девіда ейера ” ( david ayer’s suicide squad ). Про це заявили джерела головреда geekosity майкі саттона, який одним з перших повідомив про воскресіння “ліги справедливості зака снайдера ” ( zack snyder’s justice league ).

Згідно з попередніми даними, реліз відбудеться ексклюзивно на стрімінговому сервісі hbo max . Як стверджує інсайдер, незважаючи на протидію топ-менеджерів студії, керівництво at&t не може ігнорувати галас в соцмережах навколо ayer cut , на якій можна заробити.

Саттон додав, що після об’єднання warner bros. З discovery у оновленої студії залишиться мало грошей. Сам ейер стверджував, що на доробку його версії “загону самогубців” знадобиться набагато менше коштів, ніж на завершення “ліги справедливості зака снайдера”.

Частина джерел geekosity натякає на те , що анонс “загону самогубців девіда ейера” нібито відбудеться в рамках онлайн-презентації dc fandome 2021 , яка стартує 16 жовтня. Однак сам майкі саттон вважає, що варто орієнтуватися на більш пізні терміни.

Проблеми у фільму девіда ейера” загін самогубців ” виникли в кінці 2015 року – початку 2016 року. Тоді в прокат вийшов “8 дедпул ” ( deadpool ) від студії fox . Комедійний бойовик з дорослим рейтингом r добре прийняла публіка і критики, що дозволило зібрати йому в світовому прокаті близько 780 мільйонів доларів.

Топ-менеджери warner bros. Захотіли повторити успіх, переробивши “загін самогубців”. Але перша версія фільм девіда ейера не замислювалася як чорна комедія. Це похмура і депресивна історія, в якій майже немає жартів, зате багато джокера (джаред лето), жахливого харлі квінн (марго роббі).

Не покращувало становище режисера і те, що збори фільму зака снайдера “бетмен проти супермена: на зорі справедливості ” ( batman v superman: dawn of justice ) виявилися сильно нижче прогнозів.

Рішення було знайдено завдяки позитивній реакції аудиторії на другий трейлер “загону самогубців”. При перегляді ролика складалося враження, що глядачів чекає веселий бойовик з жартами і жорстокістю.

Керівництво віддало наказ рекламникам-переробити фільм. За словами ейера, був повністю понівечений перший акт і вирізані сцени з відмінною акторською грою джареда лето і марго роббі.

У підсумку вийшло сумбурне місиво, яке розгромили критики. Втім, “загін самогубців” все одно зумів заробити майже 750 мільйонів доларів у прокаті. Однак у warner bros. Мріяли про мільярдні збори.

Хохма в тому, що в 2017 році студія fox випустила “логана ” ( logan ) – похмурий фільм з рейтингом r. Він збирав у прокаті 619 мільйонів доларів і отримав хороші відгуки від преси.