ФСБ покарала Telegram за відмову у наданні доступу до листування

16

Від автора: за відмову в наданні ФСБ доступу до листування користувачів на Telegram було накладено адміністративне стягнення. Знімок копії повідомлення про це оприлюднив засновник месенджера.

Павло Дуров повідомив, що за відмову відкрити доступ до користувальницької листуванні ФСБ наклала на сервіс адміністративне стягнення. Повідомлення про нього було надіслано в головний офіс компанії, розташований у Лондоні.

Всього Дуров отримав два документа. Один з них був адресований особисто йому. У другому документі йшлося про те, що Павло має прислати представника компанії в Москву для складання протоколу про адмінпорушення.

У Росії налічується більше 10 млн. користувачів Telegram. На початку літа поточного року після довгої суперечки Дуров надав Роскомнагляду реєстраційну інформацію для внесення месенджера у всеросійський реєстр «розповсюджувачів інформації». При цьому Павло неодноразово заявляв, що не збирається співпрацювати з російською владою і оприлюднити на їх вимогу листування користувачів Telegram.