Forbes: ендрю гарфілд може повернутися в ролі людини-павука, щоб битися з веномом тома харді

25

При цьому, за словами видання, sony не відмовилася від планів на зловісну шістку – веном увіллється в її ряди.

Величезний успіх фільму “людина-павук: немає шляху додому” з касовими зборами понад мільярд доларів в рамках бурхливої пандемії covid-19, є просто приголомшуючим успіхом для sony, що мотивує компанію до подальшого розвитку spiderverse.

Новий “людина-павук” здобув велику любов серед шанувальників, які окремо відзначили акторську гру ендрю гарфілда. В цілому, гарфілд-павук настільки добре себе показав, що фанати почали вимагати, щоб sony і marvel відродили його версію павука і дали зелене світло «новій людині-павуку 3». І, схоже, sony може прислухатися до фанатів.

За словами forbes, sony всерйоз розглядає ідеї щодо запуску третього сольного фільму про гарфілда-павука, в якому також з’явиться веном тома харді і зловісна шістка, до лав якої і увіллється симбіот. Але при цьому весь склад шістки достеменно невідомий і в рамках мультивселенних в ній може виявитися хто завгодно.

І якщо sony дійсно зважиться на третій фільм з гарфілдом з зловісною шісткою, під питанням залишається, хто увіллється в їх ряди. Хоча веном, за словами forbes, увійде в протистояння з павуком гарфілда, інші п’ять місць залишаються вакантними. Ще більшою плутанини створив “немає шляху додому«, де частина лиходіїв була» вилікувана”, але, схоже, морбіус джареда лето все ж проживає у всесвіті гарфілда, і також може завдати візит герою.

Однозначну відповідь на долю гарфілда в spiderverse можуть дати фільми “морбіус» і” доктор стрендж: в мультивселенной божевілля”, де, за чутками, ендрю дісталося невелике камео.