Флагман xiaomi 12 отримає дисплей з ще більш вузькими рамками і крихітним отвором для камери

28

В самому кінці минулого року був представлений флагманський смартфон xiaomi mi 11, який став першим пристроєм на базі флагманського чіпсета qualcomm snapdragon 888. Скоро xiaomi повинна представити його наступника. Нове повідомлення авторитетного техноблога digital chat station розкриває деякі подробиці про дизайн майбутнього флагмана китайської компанії.

Gsmarena.com

Digital chat station стверджує, що новинка отримає відчутно більш вузькі рамки навколо дисплея, ніж її попередник. Йдеться про те, що xiaomi 12 позбудеться так званого «підборіддя», характерного смартфонам з повноекранним дизайном. Передбачається, що рамки з усіх чотирьох сторін дисплея будуть однаковою невеликої товщини. Крім того, зменшиться і розмір вирізу для фронтальної камери в екрані. Завдяки поєднанню цих факторів xiaomi забезпечить неймовірно високе співвідношення площі екрану до площі лицьової панелі смартфона.

Gsmarena.com

Digital chat station також зазначив, що екран пристрою буде зігнутий по краях, проте цей вигин буде не таким різким, а дисплей не буде так далеко заходити на бічну грань, як у попередніх флагманах компанії. На жаль, не вказано про яку саме модель флагманського пристрою говорить інсайдер: базовому xiaomi 12 або більш просунутому xiaomi 12 pro.

Дата запуску флагманських смартфонів серії xiaomi 12 поки не розкривається, проте передбачається, що преміальні пристрої китайського техногіганта одними з перших запропонують користувачам доступ до прийдешньої флагманської платформи qualcomm.