Фірмовий 5g-модем apple не увійде в однокристальну платформу iphone-це буде окремий чіп

24

Apple представить фірмовий 5g-модем для iphone в 2023 році, повідомляє видання digitimes. Ця заява підтверджує слова qualcomm, яка у вівторок заявила, що в 2023 році планує поставити «яблучної» компанії не більше 20% всіх необхідних модемів для iphone. Згідно з новою інформацією, фірмовий модем apple не увійде до складу однокристальної платформи, а буде виконаний у вигляді окремого чіпа.

Джерело зображення: macrumors

Згідно з сьогоднішнім повідомленням digitimes, 2022 рік стане останнім, коли qualcomm буде єдиним постачальником модемів для iphone. Модуль 5g, який apple розробляє для iphone 2023 року, не увійде до складу однокристальної платформи apple a17, а буде виконаний у вигляді окремого компонента. Повідомляється, що виробництвом нових чіпів для роботи в стільникових мережах займеться tsmc, яка в даний час виробляє всі мікросхеми для apple.

Передбачається, що apple почала роботу над власним модемом ще в 2019 році, придбавши бізнес з виробництва модемних чіпів intel. З чуток, в 2023 році apple оснастить фірмовими модемами тільки флагманські iphone, в той час як пристрої початкового рівня все ще будуть оснащуватися рішеннями qualcomm.