Фінальна battlefield 2042 буде включати в себе кілька функцій, відсутніх в бета-версії

20

У недавньому блозі на офіційному сайті ea розробник battlefield 2042 dice запевнив, що різні функції, відсутні в бета-версії, будуть присутні у фінальній версії. У повідомленні блогу розробник також повторив, що бета-версія є старішою збіркою гри.

Такі функції, як система пінг, велика карта та інші, будуть присутні у фінальній версії, що має стати полегшенням для стурбованих фанатів.

” велика карта, як ми її називаємо всередині, була відключена. Деякі з вас помітили це в прив’язках клавіш, і багато хто з вас просто очікували цього, грунтуючись на минулому поведінці в іграх battlefield. Сьогодні він є в наших збірках. Ви зможете відкрити його в будь-який момент під час прямої трансляції, натиснувши кнопку перегляд/тачпад на консолі або m на пк. Він забезпечує негайний огляд того, де відбуваються битви, де борються ваші товариші по загону, і живу розбивку того, як прапори майорять всередині кожного сектора».”пінг не працював так добре, як нам хотілося б, під час відкритого бета-тестування, але при запуску ви можете очікувати, що він буде працювати швидше, коли ви перевіряєте місця розташування, активи і ворожих солдатів».

У міру того, як battlefield 2042 наближається до релізу, занепокоєння і хвилювання продовжують зростати. Відкрита бета-версія гри користувалася суперечливими враженнями: деяким фанатам вона подобалася, інші критикували те, в якому грубому стані перебувала бета-версія.