Фентезійний лутер-шутер tiny tina’s wonderlands вийде 25 березня 2022 року — попередні замовлення вже стартували

11

Видавництво 2k і gearbox entertainment на презентації playstation showcase 2021 анонсували точну дату виходу свого фентезійного лутер-шутера tiny tina’s wonderlands і вперше показали геймплей проекту.

Джерело зображень: 2k

Нагадаємо, tiny tina’s wonderlands була офіційно представлена в рамках червневої трансляції summer game fest: kickoff live! і до недавнього часу очікувалася до виходу в березні 2022 року.

Як стало відомо, tiny tina’s wonderlands надійде в продаж 25 березня для pc (epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. На інших пк-майданчиках гра з’явиться до кінця 2022 року.

Попередні замовлення tiny tina’s wonderlands вже стартували — за них дають набір «золота броня героя». На пк для придбання поки доступно лише стандартне видання (3499 рублів), а на консолях — три:

  • стандартне видання (4999 рублів на ps4, $ 60 на xbox one) – тільки сама гра;
  • «видання нового рівня» (5359 рублів на playstation, $ 70 на xbox) – версії для консолей обох поколінь і набір “повелитель драконів” (комплект унікальних косметичних предметів);
  • «хаотично круте видання “(6429 рублів на playstation ,$ 90 на xbox) — версії для консолей обох поколінь, набір «повелитель драконів» і сезонний абонемент (чотири доповнення).

Скріншоти tiny tina’s wonderlands

Tiny tina’s wonderlands являє собою фентезійне відгалуження від серії borderlands. Основне завдання користувачів в новій грі-зупинити деспотичного повелителя драконів.

Розробники tiny tina’s wonderlands обіцяють ” грандіозне пригода, повне жартів, чудес і великокаліберних стовбурів», а також можливість створити мультикласового героя, щоб грабувати, стріляти, рубати і чаклувати.