Facebook планує найняти в єс десять тисяч осіб для створення «метавселенной»

27

Компанія facebook оголосила про намір залучити до розробки власної версії «інтернету майбутнього» тисячі осіб з євросоюзу. У наступні п’ять років в єс планується найняти 10 000 чоловік, які займуться розробкою «метавселенной» компанії. У створення власних версій віртуальної інфраструктури інвестують і інші техногіганти.

Як заявляють у facebook, компанія має намір наймати в євросоюзі висококваліфікованих фахівців. Пріоритетну роль у проекті зіграють кадри з німеччини, франції, італії, іспанії, польщі, голландії та ірландії. У facebook стверджують, що регіон надзвичайно важливий для компанії-мільйони місцевих бізнесів користуються її додатками та інструментами щодня.

Глава facebook марк цукерберг (mark zuckerberg) розповів про своє бачення метавселенной ще в липні. Цей термін використовується для опису цифрових світів, з якими люди зможуть взаємодіяти в 3d-середовищі, очікується, що в майбутньому це стане альтернативою класичному інтернету. Нещодавно компанія позначила перший крок до створення метавселенной, продемонструвавши робочий додаток, в якому люди можуть організувати зустрічі у віртуальній реальності.

Ряд інших компаній, включаючи microsoft, roblox і epic games, інтенсивно інвестують у створення власних метавселенных. Крім того, для компанії настали не найкращі часи, оскільки facebook зовсім недавно викликала пильний інтерес американської влади завдяки викриттям колишньої співробітниці френсіс хаген (frances haugen), яка повідомила, що компанія «цінує астрономічні прибутки більше людей», підтвердивши це деякими фактами. Цього місяця хаген і ще один інформатор-софі чжан (sophie zhang), виступатимуть і перед парламентом великобританії, євродепутати теж мають намір заслухати свідчення хаген в рамках самостійного процесу.