Facebook messenger навчився застосовувати ar-ефекти до всіх учасників групових відеодзвінків-скоро так зможе і instagram

16

Сервіс facebook messenger отримав підтримку функції “групові ефекти”, яка дозволяє застосовувати ефекти доповненої реальності відразу до всіх учасників групових відеодзвінків. Згідно з наявними даними, нововведення доступне в facebook messenger, а також у відеоконференціях messenger rooms (аналог zoom). Також очікується, що незабаром підтримка групових ar-ефектів з’явиться в instagram.

Зображення: the verge

На момент запуску згаданої функції користувачам доступно більше 70 групових ar-ефектів і кілька міні-ігор, що включають в себе елементи доповненої реальності. Відзначимо, що в facebook messenger вже була реалізована підтримка ефектів доповненої реальності, але раніше вони могли застосовуватися тільки до одного учасника бесіди. Тепер же у користувачів месенджера з’явилася можливість застосувати той чи інший ar-ефект відразу до всіх співрозмовників.

Facebook також оголосила, що вже в кінці місяця розробники отримають можливість створення різних групових ефектів за допомогою spark ar api. Разом з цим гігант соціальних мереж анонсував кілька нововведень, які незабаром з’являться в його комунікаційних додатках. Перш за все мова йде про “ефекти слів”, функції, яка дозволяє запускати анімацію в чаті за допомогою певної фрази. Розробники також додали нові емодзі і теми оформлення чатів, одна з яких присвячена наближається хеллоуїну.