Efootball 2022

24

Оцінка гравців

2.3/10

Голосів: 3+

дата виходу: 30 вересня 2021 ▶ розробник, видавець: konami digital entertainment ▶ жанр: симулятор / спорт / умовно-безкоштовна ▶ платформа: pc, ps4, ps5, x-one, xbox x|s ▶ мова: повністю російська

Системні вимоги:

– футбольныйсимулятор з максимально урізаним функціоналом, з однією єдиною опцією створення власного колективу. Гравці можуть керувати пакетом з дев’яти футбольних клубів, з можливістю купувати гравців і наймати тренерський штаб. Менеджмент включає в собі установку графіків тренувань, розробку тактичних схем на матч, рекламні заходи та багато іншого.

Силу створеної команди можна перевірити в pvp-матчах з випадковими гравцями або в кооперативному режимі проти штучного інтелекту. Кіберспортивна складова передбачає участь в щотижневих івентах, де гравцям ставиться завдання, наприклад, перемогти в трьох матчах. У майбутньому планується додавання нових режимів, а зараз шанувальники футболу можуть насолодитися жахливою оптимізацією і графікою з 2010-х років.

посилання:

статті по грі:

Демка efootball pro evolution soccer 2020 з’явиться в кінці липня

Konami опублікує в steam просунуту демку pes 2020 з «барсою», «арсеналом» і ще 12 футбольними клубами. Але головне, що з кооперативним режимом….

Геймплей

Скріншоти