Джеймса франко допитають у справі про ембер херд і джонні деппа

27

Актор джеймс франко дасть свідчення в суді у справі про наклеп ембер херд на джонні деппа. Слухання відбудеться в квітні наступного року, ексклюзивно повідомляє pagesix.

Причиною, по якій франко стане свідком, є його можливий роман з херд в 2016 році (вона і депп були на той момент ще одружені). Захист деппа наполягає на допиті актора: з матеріалів камер відеоспостереження відомо, що в травні 2016 року франко і херд перебували в одному ліфті, відразу після побутової бійки з деппом. Адвокати мають намір розпитати франко, чи бачив він синці на обличчі ембер, або та збрехала в суді.

У 2019 році депп подав на херд 50-мільйонний позов про наклеп. У ньому він заявив, що актриса збрехала під присягою і навмисно звинуватила його в домашньому насильстві в грудневій колонці 2018 року для the washington post. Аналогічний кейс проти таблоїду the sun, який назвав актора ” чоловіком-ґвалтівником “(wife-beater), депп програв.

Франко і херд грали разом у фільмах ” ананасовий експрес: сиджу, курю» і «аддеролловие щоденники». На цьому тижні франко розповів про свою сексуальну залежність і вперше зізнався в сексуальних відносинах зі своїми студентками. Актора звинуватили в» некоректній поведінці ” під час його акторського курсу.