Домашнього хом’яка в якості трейдера криптовалюта використовував житель німеччини

22

Ми вже неодноразово піднімали тему достовірності аналітичних прогнозів, які дають фінансисти і експерти різного рівня. Багато з них намагаються викладати свої думки максимально складно, спираючись на графіки і точки опору. Часто ці хлопці оперують термінами і оборотами, зрозуміти які може далеко не кожна людина. Ну а в кінці пишуть, що форс-мажорні обставини передбачити важко, тому прогноз може виявитися невірний. Уявіть собі, ви приходите в перукарню, де вам кажуть, що пострижуть вас добре, але не відповідають, якщо вийде кілька лисин. Або в піцерії вам скажуть, що з незалежних причин можуть принести підгоріле блюдо без начинки. Все це доводить, що в реальному світі відповідальність за свої дії має абсолютно інший рівень, не дарма ж астрологи і ворожки переселилися в мережу, де і продовжують вести свою діяльність донині.

Так ось, на хвилі загального божевілля інтернет заповнила всяка живність, яка передбачає перемоги в спортивних змаганнях. Восьминіг пауль відзначився під час євро 2008, коли з 14 прогнозів він зумів вгадати 12 ставок. Слониха неллі проявила чудеса прогнозування і змогла передбачити правильний результат за результатами чемпіонату світу за участю збірної німеччини майже у всіх матчах. Лаври пророків залучили в бізнес гігантську 400-кілограмову свиню на ім’я фунтик і тхора фреда. Перший пив багато пива і з радістю позував з фанатами, але погано вгадував результати, а другий їв м’ясо і ніяк себе не проявив. Насправді цю тему можна обговорювати довго, але перейдемо до головного героя нашого матеріалу.

Влітку поточного року долучити до бізнесу свого хом’яка вирішив житель німеччини. Містер гокс облаштувався в складному будиночку, де частина його дій відповідає за вибір криптовалюти, а інша визначає, чи варто продавати або купувати актив. Хом’яку доступні 12 токенов, а іноді він за кілька секунд може купити кілька різних криптовалюта і тут же продати їх, що негативно позначається на цінності портфеля. Власник не втручається в процес, адже містер гокс щасливий трейдер. Справа в тому, що за весь час своєї діяльності (3 місяці), домашній вихованець збільшив свій капітал з 390 до 580 євро. На жаль, в ході недавнього падіння ринку вартість портфеля хом’яка впала до 500 євро, але таке передбачити б не здатний навіть кнур фунтик з україни.

За словами власника, містер гокс зміг домогтися феноменальних результатів, адже фактично він збільшив свій капітал на 50%. На момент написання матеріалу через зниження курсу криптовалюта цінність портфеля впала, а значить прибутковість склала 30%, але це більше, ніж у фонду berkshire hathaway, який належить знаменитому уоррену баффету. Ми не закликаємо вас використовувати морських свинок і рибок для прогнозування курсу криптовалюта. Суть в тому, що насправді ніхто не знає, скільки завтра буде коштувати біткоіни. Є люди, які отримують вигоду з перепадів курсів, але навіть вони не всесильні. Почитати про хом’яка можна тут