Це було очікувано, blizzard навмисно спотворила жіночих персонажів в diablo ii: resurrected

16

Нещодавно художники і дизайнери, які працювали над ремастером diablo ii: resurrected, виклали свої роботи на всіляких тематичних ресурсах (на зразок artstation) і в питанні дивних облич жіночих персонажів в diablo ii: resurrected все стало ясніше-ясного. На даний момент з протагоністів доступні варвар, друїд, некромант – від сергія самуїлова- https://www.artstation.com/tonzy і чарівниця з амазонкою ( про цих двох і буде вестися мова в даній темі) – від hossein diba https://www.artstation.com/hossein_diba.

Як видно, незважаючи на надання дівчатам більш войовничого вигляду і використання відповідного спорядження (у амазонки більш закрита броня, додана спідниця, у чарівниці також більш закритий одяг і довга спідниця), що як би йде врозріз з обраним реальними розробниками d2lod баченням, дизайнер все-таки підійшов з повагою до культових персонажів і подарував їм дуже гідні образи: дівчата молоді, виглядають дуже приємно і круто.

Ще більше рендерів і те, як виглядає ама і сорка вже в грі – нижче в спойлері.

Що забавно, паладина і вбивці, у яких також була спірна зовнішність і зміна раси, поки ще не виклали (я побачив справжнього паладина, якого представляв в дитинстві, в образі халбу, коваля з акту iv).

Так чи інакше, але в грі все ще багато спотворених образів, кошмарних анімацій, цензури, а також внутрішніх проблем, пов’язаних з серверами та деяких помилок, яких я ніколи не зустрічав у оригіналі d2lod: наприклад, у d2r декард каїн не ідентифікує предмети, що лежать в кубі (в оригіналі він визнавав все), і я зустрів одного разу невидимого безсмертного мобу, а також сильне падіння фпс в акті iii. Від себе додам, що з усіх представлених в грі жіночих образів (за винятком городян) найбільш близько і точно зробили касію, ашеару, атму, акару і мару. Всі інші-це гнітючий і тихий жах. За це і багато іншого гра заслужено отримала гнівні відгуки на metacritic, причому на всіх платформах (але там все одно нікому не потрібні консольні версії і кошмар на свічі, всім важлива тільки pc версія).

Хтось, природно, скаже, що це ізометрія, на персонажів ніхто не дивиться і можна закрити їм пики шоломом, але даний випадок, та й все інше, що відбувається з overwatch, wow і самої blizzard, досить чітко говорить нам про те, що подібні фокуси будуть чекати нас і в їх наступних іграх. А там вже ви, дорогі терпили, не станете виправдовуватися ізометрією і шоломами…