Computex повертається-реєстрації учасників на виставку в 2022 році відкрита

21

Computex 2022 пройде з 24 по 27 травня у виставковому центрі taipei nangang( тайвань), в першому і другому павільйоні, де будуть представлені інноваційні обчислення, штучний інтелект, цифрова безпека, connected x-experience, інновації та стартапи. Цей щорічний технологічний захід буде і надалі бути лідером у відкритті новітніх технологічних тенденцій. Через пандемію щорічна виставка була скасована на два роки, але computex 2022 повертається, і вона відкрита для міжнародної реєстрації учасників, починаючи з 6 жовтня. Крім того, 18 листопада розпочнеться глобальний розігрівальний тур #computexiseverywhere.

Як співорганізатор заходу computex, taitra вказала, що технології продемонстрували свою важливість для забезпечення стійкості бізнесу в минулому році, коли суспільство зіткнулося з проблемами і стало свідком прискореної цифрової трансформації в різних галузях. Computex, провідна виставка в сфері ict, взяла курс на цифрову трансформацію і повернеться знову, щоб надати відвідувачам краще враження від виставки.

Напередодні виставки computex 2022, розігрівальний тур #computexiseverywhere запропонує найважливіші технології та прикладні рішення для глобальної технологічної екосистеми разом з провідними технологічними компаніями тайваню.

#computexiseverywhere буде проходити у великобританії, японії, південній кореї, бразилії, малайзії, німеччині та сша. Одне з найостанніших заходів-japan it week 2021. Computex візьме участь у ньому на виставці makuhari messe з 27 по 29 жовтня і представить 30 продуктів, відзначених нагородами.

Просуваючи тайванські технології та інновації в усьому світі, computex сподівається краще взаємодіяти з зарубіжними партнерами для розширення можливостей.