Chrome більше не довіряє сертифікатами, виданими WoSign і StarCom

16

Від автора: SSL, видані центрами StarCom і WoSign, визнані в Google як недійсні. Сайти, що мають сертифікати від цих реєстраторів, позначатимуться у Chrome як небезпечні. Зміна набуде чинності після виходу 61 версії браузера.

SSL від StarCom і WoSign більше не викликають довіри у пошукової системи. Представники Google повідомляють, що починаючи з 61 версії Chrome (готується до виходу) сайти з сертифікатами від цих центрів позначатимуться у браузері як потенційно небезпечні.

До цього пошуковик вже обмежував трастовий сертифікатів від цих реєстраторів. У минулому році Google анулював довіру до SSL, виданих WoSign і StarCom до жовтня 2016. Після виходу Chrome 61 всі їхні сертифікати (незалежно від дати видачі) позбудуться довіри з боку пошукової системи. Виключення робиться тільки для ресурсів, що входять в «мільйонний» топ Alexa.

У зв’язку з цим представники Google рекомендують сайтів, ліцензованим даними реєстраторами, замінити їх SSL на трастові. Так ресурси зможуть уникнути зменшення своєї аудиторії серед користувачів Chrome.