Чому швидкість сторінок повинна бути в пріоритеті у розмовах з клієнтами

301

Від автора: останні пару років малий і середній бізнес (SMB) по всьому світу твердив про те, що сайти повинні бути mobile-friendly, що вони повинні будуватися за підходом mobile-first для досягнення успіху. Це був хороший рада. Однак зараз безліч SMB вже реалізували ці поради і зробили свої сайти адаптивними в плані дизайну. Якою буде наступна проблема, з якою зіткнеться індустрія веб-дизайну при створенні сайтів для клієнтів? За даними google і наших знахідок це буде швидкість сторінки.

Уявіть собі це так: ви вже на підсвідомому рівні думаєте про швидкості сторінок при створенні нового сайту. Ви обережно підходите до установки плагінів, а також шукаєте якісні теми для сайтів ваших клієнтів і т. д. Але зараз прийшов час в своїй роботі і при розмовах з клієнтами поставити у главу кута швидкість сторінок (особливо на мобільних пристроях).

Звичайно, це буде непросто. Керівництво нижче дасть вам інструменти та інформацію, як переконати клієнтів у тому, що швидкість сторінок це must have.

Крок 1: почніть з google

Скажемо чесно: коли ви пропонуєте щось зробити на сайті, клієнти не завжди будуть вас слухати, якщо ви скажете «ви повинні зробити це, тому що я так кажу». Якщо підходити розумно до цього питання, необхідно спочатку згадати google. Всі знають google. Всі довіряють їх авторитету. Ніхто не буде ставити під сумнів слова google.

Як можна використовувати google, щоб підвищити пріоритет швидкості сторінок в веб-розробці:

Пункт 1 – для початку, покажіть клієнтам, як google оновила свій пошуковий алгоритм в 2010 і включила швидкість сторінок фактори рейтингу пошукової видачі.

Пункт 2 – google люб’язно надали нам інструмент для тестування PageSpeed Insights, щоб ми могли оцінювати швидкість сторінок сайтів. Тести включають не тільки оцінки на десктопі, але і на мобільних пристроях.

Пункт 3 – наступний фактор на горизонті – це індексація mobile-first. На старті google хотіла додати швидкість сторінок фактори рейтингу пошукової видачі, так як вони не вірили, що маркетологи або бізнесмени серйозно ставляться до цього питання. Звідки ви знаєте?

Пункт 4 – за даними google 53% мобільних користувачів покидають сайт, так як не хочуть чекати більше трьох секунд повного завантаження сторінки. Середній час завантаження мобільних сторінок становить 22 секунди… скажімо так, оптимізація мобільних сайтів далека від ідеалу.

ОК, навіщо google піклуватися про оптимізацію бізнес-сайтів під мобільну завантаження?

Тому що успіх їх пошукового движка залежить від здатності рекомендувати релевантні та якісні результати пошуку користувачам. Швидкість сторінок стає все важливішим, google необхідно враховувати її критерії рейтингу пошукової видачі. Це забезпечить користувачам найкращий досвід роботи з пошуковим движком, так як у них залишаться хороші відчуття від відвідування рекомендованого сайту на мобільному пристрої. Чим вони щасливіше, тим частіше вони будуть користуватися google.

Google давно дивилися на швидкість сторінок, тому малому та середньому бізнесу просто необхідно виконувати ці умови. Якщо вони не захочуть покращувати UX, поясніть клієнтам, що гра за правилами пошукових движків буде винагороджена.

Крок 2: надайте клієнтам факти

Коли адаптивний дизайн вперше увірвався на ринок і став «необхідний», ваші клієнти не розуміли, що це, поки ви їм не показали реально працюючий приклад. І навіть тоді вони могли вимагати подальших пояснень, чому він важливий, особливо якщо він збільшував ваш фронт робіт і коштував дорожче.

Бізнесмени думають не так, як ми. Вони не думають термінами UX і адаптивний дизайн. Вони чують «більше конверсія» і «більше показник залучення». Зрештою, їм важливий термін і той вибір для бізнесу, який принесе їм ще більше грошей.

Тому вам необхідно пояснювати клієнтам на їх же мові.

Почнемо з того, що говорить google про важливість мобільного швидкості.

Менший час завантаження сайту призведе до більш високого рейтингу в пошуковій видачі, що вам і потрібно. Але це результат того, як швидкість сторінок впливає на UX і, у свою чергу, на ваш рівень залучення і конверсію. Google з’ясувала, що швидка швидкість завантаження сторінок веде до:

Сесії відвідувачів, що потрапили на сторінку, яка вантажиться 5 секунд, а не 19, продовжується на 70%

На 35% менше шанс відходу з сторінки

На 60% збільшуються перегляди сторінки від кожного відвідувача сайту

До чого все зводиться: 77% сайтів завантажуються за 10 або більше секунд на мобільних пристроях. Якщо сайт вашого клієнта потрапив у цю категорію, то клієнта чекає 7% -ве зниження конверсії за кожну додаткову секунду, яку чекає користувач.

На сайті Duda ми знайшли схожі результати при розгляді даних, що відносяться до взаємозв’язку між часом початку рендера і швидкістю залучення на мобільному пристрої.

Чому швидкість сторінок повинна бути в пріоритеті у розмовах з клієнтами

Цей тренд збережеться і для Click-to-Call.

Чому швидкість сторінок повинна бути в пріоритеті у розмовах з клієнтами

Це означає, що сайти з самим швидким рендером (менше секунди) мають залученість на 50% більше, ніж сайти з великим часом завантаження (від трьох до чотирьох секунд). З таблиць видно, що за кожну додаткову секунду завантаження доводиться розплачуватися 10% -им зниженням конверсії.

Крок 3: майте план для роботи зі швидкістю сторінок

ОК, ми знаємо, що нам доведеться вмовляти клієнта з приводу швидкості сторінок. У вас є підтримка google і статистики, і ви можете показати клієнтам важливість швидкості сторінок. Але цього мало.

Наприклад, ваші клієнти у захваті і готові до оптимізації швидкості сторінок на сайті. Тут не можна підняти руки вгору і сказати «не дивіться на мене!». У вас має бути готове рішення. Ви експерт по оптимізації швидкості сторінок, і цей план доведе це.

Google чітко розписали, що необхідно зробити для оптимізації сайту (мобільного) під швидкість:

Включити кешування в браузері

Видалити редиректи на лендінгем пейдж

Минифицировать HTML, CSS і JS

Стиснути і оптимізувати зображення

Підвищити пріоритет верхній видимої частини контенту при першому завантаженні

Перевірити, чи виконані всі умови, можна з допомогою google’s PageSpeed Insights.

Наступний крок у вашому плані – знайти надійного партнера, який забезпечить вас інструментами для створення mobile-friendly і швидких сайтів без проблем.

Якщо не знали, Duda вирішили цю проблему. Вони налаштували те, як кодуються сайти Duda, щоб максимально дотримуватися кращих практик Google по часу завантаження (рекомендації від google’s PageSpeed Test). Сайти duda тепер регулярно набирають від 80 до 90 тестах google.

Це означає не тільки те, що сайти duda зараз завантажуються як ніколи швидко (що добре для ваших клієнтів), але також хороший результат в Google PageSpeed – це відмінний інструмент маркетингу і продажів для вашої компанії. Поєднайте це зі статистикою, демонструє реальну силу повністю оптимізований під швидкість сайту і вас накриє хвиля новий клієнтів, які мріють працювати з вами.