Canva 2.128.0

11

canva 8>—>- без зусиль створюйте красиві дизайни для роботи, навчання і розваг, без спеціального навчання або пз.

Хочете зробити запис в instagram або заголовок в facebook? шукаєте фоторедактор, інструменти для створення колажів, запрошень на весілля, плакатів і різноманітної графіки? все це доступно в одному додатку canva. Canva працює на пристроях з android і комп’ютерах, тому ви можете створювати, редагувати дизайни і ділитися ними в будь-який час, де б ви не були.

Зображення для соцмереж, завдяки яким ваші бренд і життя стануть яскравішими

  • записи та обкладинки в facebook
  • записи в instagram
  • записи і заголовки в твіттері
  • оформлення каналу і мініатюри youtube

Дизайни на всі випадки життя

  • флаєри
  • плакати
  • банери для блогів
  • запрошення
  • листівки
  • фотоколажі

Додаток canva для android зараз доступний англійською мовою. Ми вже працюємо над локалізацією програми на російську. Як тільки російська буде доступний в додатку, ми відразу вам повідомимо.

💪 скористайтеся перевагами canva для android

Виберіть шаблон. У нас їх більше 60 000!

Вам не потрібно починати з нуля: у нас тисячі безкоштовних готових шаблонів і фотосеток, створених для вас професійними дизайнерами. Ви можете переглядати типи дизайнів або прискорити процес, скориставшись пошуком по стилю або події, наприклад «день народження», «золото», «любов», музика». Виберіть шаблон і налаштуйте його, додавши свої зображення, текст, шрифти і кольору.

Додайте текст до фотографій

Зробіть свій дизайн неповторним за допомогою тексту або підписів. Ви можете вибрати більш ніж з 100 шрифтів відповідно до свого стилю. Створіть ідеальний дизайн, налаштувавши розмір шрифту, колір, положення та кут нахилу слів.

Більше 3 мільйонів зображень (фото та ілюстрацій) у нашій бібліотеці

Вибирайте зображення з нашої бібліотеки, в якій їх більше 3 мільйонів, і створюйте дизайни за допомогою сотень безкоштовних елементів і шрифтів. Додавайте зображення в дизайни прямо з галереї свого пристрою або робіть нові фото за допомогою програми.

Редагування фотографій

Покращуйте фотографії за допомогою неймовірно зручного фоторедактора canva. Редагуйте фото за допомогою готових фільтрів або вдосконалюйте їх, налаштовуючи яскравість, контраст і інші параметри за допомогою інструментів редагування. Без праці створюйте записи в соціальних мережах для оформлення маркетингових матеріалів, використовуючи фільтри для зображень вашого бренду.

Діліться та публікуйте

Діліться дизайнами безпосередньо через соціальні мережі, включаючи facebook, twitter, pinterest, instagram та google+, або зберігайте їх у галереї на своєму пристрої та надсилайте їх електронною поштою, sms, whatsapp тощо

Canva робить життя яскравішим для всіх!

Бізнесмени, музиканти, викладачі, учні, працівники громадських організацій, адміністратори соціальних мереж, ріелтори, батьки — за допомогою canva кожен зможе створювати красиві зображення і редагувати фотографії. Всі будуть думати, що з вами працює ціла команда професійних дизайнерів!