Безпілотна “візок” – майбутнє вантажоперевезень від hyundai

19

В рамках форуму hydrogen wave компанія hyundai представила свою концепцію trailer drone. Це повністю автономний причіп, який можевикористовуватися для транспортування різних вантажів без участі людини.

Trailer drone (e-bogie) являє собою модульну платформу,що працює на водневих паливних елементах. Вона володіє нульовим уровнемвыбросов і знайде застосування в вантажоперевезеннях илогистике. Насправді розробка більше схожа на робот-транспортник з автономним електричним шасі. E-bogie отримав незалежне управління всіма чотирма колесами, що дозволяє здійснювати вражаючі маневри і навіть розвертатися на місці. Конструкція здатна перевозити невеликий транспортний контейнер або інший вантаж.

Передбачена можливість об’єднання декількох платформ в єдину платформу. Це дозволить транспортувати повнорозмірний причіп з можливістю автономного руху як по жвавих вулицях, так і по шосе. Hyundai зазначає, що в кластерному режимі платформи долатимуть круті повороти і великі кільцеві розв’язки. Trailer drone оснащений цілим рядом датчиків, що сприяють підвищеній аеродинаміці на високих швидкостях.

Очікується, що автономність роботизованої системи досягне 1000 км за одну повну заправку воднем. Після прибуття trailer drone сможетсамостійно розвантажитися, а модульні платформи — розділятися на окремі частини для точкової доставки. Hyundai вважає, що концепт буде цікавий і рятувальним службам, де дозволить підвозити обладнання для ліквідації наслідків стихійних лих або проникати в місця, недоступні звичайним водіям. Ніякої інформації про початок серійного виробництва trailer drone немає.