“bayonetta 3 перевершить всі очікування” – хідекі камія

22

Після чотирьох болісних років повного мовчання bayonetta 3, нарешті, була продемонстрована вчора, отримавши довгоочікуваний ігровий дебют разом з підтвердженим терміном виходу в 2022 році. На додаток до показу члени команди розробників platinumgames також надали нові подробиці. На додаток до директора юсуке міята, який детально описує поліпшення, внесені в бій, виконавчий директор хідекі камія також опублікував інформацію в блозі, в якому він розповідає про гру.

Вибачившись за довге очікування між анонсом гри і її наступним показом (“це були довгі чотири роки для нас, – пише він), камія розповів про деяких людей, які брали участь в розробці гри. Крім міяти, який виступає в якості режисера, камія є виконавчим продюсером і спостерігає за світом і його історією, разом з такими ветеранами, як юдзі шимомура, масакі судзумур і марі шимазак.

Завершуючи своє повідомлення, камія ще раз запевняє фанатів, що ” нема про що турбуватися» і що bayonetta 3 перевершить всі наші очікування.

” bayonetta 3 реальна, і той день, коли ви зможете тримати її в руках і грати, безумовно наближається. Заспокойтеся і з нетерпінням чекайте, коли з’явиться додаткова інформація, тому що незалежно від того, наскільки великі ваші очікування, я обіцяю, що ми доставимо вам досвід, який перевершить їх усі».