Батарея ноутбука підключена, але не заряджається

11

Ноутбуки-це, перш за все, досить компактні мобільні пристрої. Іншими словами, це комп’ютери, які можна носити з собою. Однак, вони в мить втрачають свою мобільність, коли акумулятор перестає заряджатися. Сьогодні ми розповімо вам, що потрібно робити, якщо батарея ноутбука підключена, але не заряджається. На щастя, далеко не завжди проблему доводиться усувати заміною акумулятора – найчастіше, справа в системних помилках, сторонньому софті або навіть в проблемах з настройками bios. У будь-якому випадку, ми постараємося допомогти вам заощадити гроші на придбанні нової батареї.

Проблема з зарядним пристроєм

Для початку пропонуємо вам перевірити саме з/у. Досить часто багато похапцем забувають про те, що іноді проблема може критися в зарядному пристрої. Перевірити його можна буквально за лічені секунди, якщо у вас вдома є друге з/у, ноутбук з точно таким же роз’ємом і робочою батареєю. Але що робити, якщо нічого з перерахованого вище немає? тоді ми пропонуємо вам вчинити наступним чином:

 1. зніміть акумулятор. У більшості ноутбуків він знімний і кріпиться на одній-двох спеціалізованих засувках;
 2. далі підключіть зарядний пристрій до мережі і до ноутбука;
 3. натисніть на кнопку включення, якщо мобільний пк почне запускатися – значить, проблем з зарядником немає і справа в батареї.

Що ж, в такому випадку з / у, як причину неполадок, ми можемо виключити. Що ще могло зробити згубний вплив на зарядку акумулятора?

Видаляємо стороннє програмне забезпечення

Мало хто знає, що сторонній софт може стати причиною цієї негаразди. В принципі, це ж зауваження справедливо і для офіційного програмного забезпечення-всюди може закрастися помилка, яка не дозволить зарядити батарею при підключеній зарядці. Отже, давайте розберемося, як можна видалити по:

 1. оригінальна утиліта стеження за рівнем заряду в windows виглядає наступним чином:і розташовується в треї. Тоді як сторонній софт може виглядати зовсім інакше -, хоч і знаходиться там же;
 2. у нашому випадку стороннє по називається «battery mode ” і воно цілком може стати причиною ваших бід з батареєю;
 3. відкриваємо меню «пуск» ->«всі програми» ->«панель управління»;
 4. далі натискаємо значок з підписом «програми та компоненти»;
 5. знаходимо в списку злощасне додаток, клікаєм по ньому лівою кнопкою миші, щоб виділити;
 6. потім натискаємо на кнопку «видалити» і слідуємо інструкції на екрані;
 7. як тільки видалення завершиться, ви повинні будете перезавантажити ноутбук;
 8. відразу після того, як він запуститься, має запрацювати офіційний додаток від windows, вбудований у систему, щоб стежити за індикацією заряду. Клацніть по значку в треї, вказаному на скріншоті, щоб дізнатися рівень заряду – в разі, якщо там будемо написано «обчислення…» або показано кількість відсотків заряду, акумулятор заробив коректно.

Як бачите, нічого в цьому складного немає-кілька найпростіших дій і ви отримуєте знову запрацювала батарею.

Якщо і цей спосіб не спрацював, і ви впевнені, що батарея ноутбука правильно підключена, але не заряджається, ми змушені вас засмутити – проблема навряд чи пов’язана з операційною системою і програмним забезпеченням. Швидше за все, без покупки нового акумулятора обійтися не вийде.