Багатостраждальна vampire: the masquerade-bloodlines 2 вийде не раніше 2023 року

14

Керівник paradox interactive фредрік вестер (fredrik wester) в інтерв’ю шведському новинному агентству nyhetsbyran direkt прокоментував ситуацію навколо vampire: the masquerade — bloodlines 2.

Джерело зображень: steam

Нагадаємо, реліз vampire: the masquerade — bloodlines 2 очікувався в 2021 році, проте через відсторонення студії-розробника-hardsuit labs — гру відклали на невизначений термін.

За словами вестера, paradox interactive розглядала варіант припинення розробки vampire: the masquerade — bloodlines 2 в результаті розриву відносин з hardsuit labs, але знайшла вагому причину не закривати проект.

«ми були готові припинити виробництво, але отримали досить переконливий “пітч” (демонстрація концепції-прим.), щоб продовжити. Дуже сподіваємося, що гра вийде хорошою і виправдає очікування геймерів», — заявив вестер.

Яка саме студія тепер займається vampire: the masquerade-bloodlines 2, достеменно не відомо, але, за словами вестера, мова про «вкрай шанованому і талановитому розробнику», вже випустив кілька ігор.

Вестер також додав, що велика частина напрацювань hardsuit labs може бути використана — заново проект робити не почали. Втім, раніше 2023 року реліз, за словами керівника, чекати не варто.

Vampire: the masquerade-bloodlines 2 заявлена для pc (steam, gog, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Напередодні перенесення на невизначений термін на гру навіть були відкриті попередні замовлення.