Автори pokemon go купили ще одну велику компанію

28

niantic придбала ще одну компанію, щоб допомогти собі у створенні платформ доповненої реальності. Компанія оголосила, що купує команду, яка створила lowkey , додаток, який ви можете використовувати, щоб легко відобразити і поділитися ігровими моментами. Хоча ви можете використовувати будь-яку програму для захоплення екрана – або навіть вбудовану функцію вашого телефону – для запису своїх ігор, lowkey був розроблений для звичайних гравців або тих, хто не хоче витрачати час на редагування своїх відео.

Додаток може, наприклад, знімати відео на вашому комп’ютері і синхронізувати їх з телефоном, де ви можете використовувати його прості інструменти редагування для створення коротких кліпів, оптимізованих для перегляду на мобільних пристроях.

Ви також можете поділитися цими кліпами з друзями в додатку в стилі snapchat або опублікувати їх для публічного перегляду, наприклад, в tiktok . Niantic не розкриває, що саме команда lowkey буде робити для своїх ar-ігор, але заявила, що «лідерство команди в цій галузі прискорить соціальний досвід, який компанія створює в своїх продуктах».

Нагадаємо, що творець pokémon go в минулому купував інші компанії в прагненні створити більше інструментів і функцій для своїх продуктів доповненої реальності. У 2017 році вона придбала запуск соціальної анімації evertoon, щоб створити соціальну мережу для своїх ігор.

Минулого року вона купила стартап з 3d-картування 6d.ai для розробки доповненої реальності “в масштабі планети”, а тільки в серпні цього року придбала скануючий додаток lidar scaniverse для створення 3d-карти світу.