Asus оновила бізнес-ноутбуки expertbook і корпоративні пк expertcenter

16

Компанія asus поповнила асортимент своїх корпоративних пристроїв бізнес-ноутбуком expertbook b5 oled, ноутбуками-трансформерами expertbook b5 flip oled, expertbook b7 flip і expertbook b3 flip, а також настільними пк серії expertcenter d9 і моноблоком expertcenter e5 aio.

Джерело зображень: asus

Класична модель expertbook b5 oled і ноутбук-трансформер expertbook b5 flip oled — це лептопи, спрямовані на сегмент корпоративних користувачів, які цінують в подібних пристроях перш за все портативність. Вага тієї ж моделі expertbook b5 oled, оснащеної ємним акумуляторам (66 вт·год), становить всього 1,2 кг.обидва лептопа готові запропонувати oled-екрани з роздільною здатністю full hd, підтримкою hdr і 100-відсотковим охопленням простору dci-p3.

Expertbook b5 flip

Новинки сертифіковані в рамках програми intel evo. У максимальній конфігурації вони готові запропонувати процесори intel core i7 11-го покоління з вбудованою графікою iris xe і 48 гбайт оперативної пам’яті. У лептопів заявлена підтримка бездротового стандарту wi-fi 6.

Expertbook b7 flip

Модель asus expertbook b7 flip оснащена 14-дюймовим сенсорним екраном із співвідношенням сторін 16:10, здатним розкриватися на 360 градусів. Виробник пропонує для даної моделі два варіанти рк-дисплея: один з підтримкою full hd+ і пікової яскравість 500 кд/м2, інший — з роздільною здатністю qhd+ і пікової яскравістю 400 кд/м2. У новинці також реалізована підтримка бездротових мереж 5g, є аудіосистема harman kardon з технологією інтелектуального шумозаглушення. В якості основи expertbook b7 flip готовий запропонувати процесор intel core i7 11-го покоління і до 64 гбайт оперативної пам’яті.

Expertbook b3 flip

У максимальній конфігурації ноутбук-трансформер asus expertbook b3 flip може бути оснащений процесором intel core i7 11-го покоління, 48 гбайт оперативної пам’яті, а також твердотільним накопичувачем ємністю 1 тбайт. Новинка підтримує бездротовий стандарт wi-fi 6 і може підключатися до інтернету через мережі 4g lte завдяки наявності слота nanosim. Наявність розкривного на 360 градусів екрану дозволяє використовувати пристрій не тільки як ноутбук, але і як планшет. А входить в комплект стилус стане в нагоді для записів або замальовок від руки прямо на екрані.

Моноблоки asus серії expertcenter aio e5 представлені 22-і 24-дюймовими моделями. У максимальній конфігурації системи можуть запропонувати процесори intel core i7-11700b, 32 гбайт оперативної пам’яті ddr4, два твердотільних накопичувача об’ємом 1 тбайт кожен, а також жорсткі диски об’ємом 2 тбайт. Обидві версії моноблока підтримують бездротовий стандарт wi-fi 6e.

Головною особливістю даних моноблоків є додатковий екран asus veriview з підтримкою сенсорного введення, розташований на задній панелі моноблока. На ньому може відображатися будь-яка інформація, з якою можна ознайомити клієнта при необхідності.

Моноблоки asus expertcenter e5 aio оснащені цілим набором засобів інформаційної безпеки. Як тільки користувач підходить до комп’ютера, фірмова технологія asus adaptivelock, доступна у вигляді додаткової опції, за допомогою датчика наближення виявляє його присутність і активує інфрачервону камеру для ідентифікації особи. Точно так само, коли користувач відходить від комп’ютера, моноблок expertcenter e5 aio автоматично включає блокування, захищаючи конфіденційні дані. Додатково система дозволяє встановити криптопроцесор tpm 2.0, що відповідає за збереження конфіденційних даних.

Expertcenter d9 mini tower

Настільні пк серії expertcenter d9 представлені моделями d9 sff (корпус об’ємом 9 літрів, кодова назва d900sc) і d9 mini tower (15 літрів, d900mc).

Expertcenter d9 sff

Комп’ютери оснащуються новітніми процесорами intel і дискретними відеокартами nvidia професійного рівня. Виробник заявив у цих системах використання технологій адміністрування intel vpro.