Apple змогла подолати проблеми з виробництвом watch series 7

49

Аналітик мінг-чі куо надав інформацію, згідно з якою компанія apple змогла подолати виниклі у неї проблеми при виробництві розумних годин watch series 7. Найближчим часом почнеться промислове виробництво цієї моделі. Нагадаємо, що 14 вересня відбудеться анонс апаратів серії iphone 13 і лінійки годинників apple watch series 7.

У серпні nikkei і bloomberg повідомили, що apple тимчасово призупинила процес виробництва нового покоління розумних годин через виниклі проблеми. Винен був оновлений дизайн годинника, в першу чергу став більш плоским екран. Заради нього треба було вносити зміни у виробничі процеси, через що виникли проблеми з надійністю в перших тестах.

Тепер ці проблеми вдалося вирішити і в кінці вересня повинні стартувати поставки годинників в магазини. Анонс трапиться вже наступного тижня, але деякі моделі спочатку можуть продаватися в невеликих кількостях або надійдуть у продаж пізніше. Розмір годинника зросте до значень 41 мм і 45 мм в порівнянні з нинішніми 40 мм і 44 мм. Діагональ найбільш великої моделі складе 1,9 дюйма замість 1,78 дюйма. Природно, буде застосовуватися більш швидкий процесор і оновлені стандарти бездротового зв’язку.