Apple спільно з toyota може приступити до виробництва власних автомобілів в 2024 році

26

Минуло десять років з тих пір, як з’явилися перші чутки про те, що apple планує увійти до лав автовиробників і представити свій автомобіль. Незважаючи на те, що з тих пір далі розмов справа офіційно не просунулася, компанія з купертіно, схоже, домоглася в даному напрямку певних успіхів.

Згідно з недавнім звітом digitimes, apple вступила в переговори з кількома азіатськими постачальниками автозапчастин і виробниками, щоб обговорити можливу співпрацю при масовому виробництві apple car. Враховуючи всю технологічність сучасних автомобілів, а також серйозний дефіцит мікрочіпів і напівпровідників, apple, очевидно, доводиться планувати виробництво на роки вперед, щоб забезпечити в необхідній кількості компоненти для свого електромобіля.

За чутками, для цього apple вже зустрілася з кількома китайськими постачальниками, які могли б виробляти батареї для apple car, але відомі політико-економічні кроки американського уряду не дозволяють співпрацювати з ними. Як наслідок, apple перемістила пошук постачальників в південну корею і японію, де нібито компанія вже провела переговори з panasonic, lg, samsung та іншими.

Крім того, ходять чутки про те, що apple може співпрацювати зі звичайними автовиробниками, такими як toyota або hyundai, які можуть надати виробнику iphone 12 необхідну допомогу в масовому виробництві автомобілів.