Анонсовано вихід хмарних версій ігор серії kingdom hearts на switch

13

Напередодні 20-річчя kingdom hearts компанії square enix і disneyанонсували, що для nintendo switch у складі трьох унікальнихсборников будуть випущені десять ігор серії, представлені вхмарних версіях. Придбати їх буде можливо як окремо, так і в складі єдиного комплекту kingdom hearts integrummasterpiece.

Власники nintendo switch, які з нетерпінням чекали їх появленіяна своїй улюбленій платформі, зможуть приєднатися до сори,дональда, гуфі і багатьом іншим персонажам disney в пригодах циклу «сагаискателя темряви», що увібрав ланцюг сюжетних подій на проміжку відоригінальної kingdom hearts до kingdom hearts iii (з доповненням remind).

Також компанії оголосили, що повна сюжетна лінія мобільної гри kingdom hearts union χ [cross] вперше доступна гравцям в режиміtheater mode за допомогою офлайн-версії програми. Заключна частина сюжетного відгалуження kingdom hearts dark road буде випущена вже нинішньої зими.

Крім того, було оголошено про проведення особливої ювілейної події,присвяченої 20-річчю серії kingdom hearts, подробиці про которомбудут представлені пізніше, і продемонстровані тематіческіесувеніри, що готуються до надходження в продаж в 2022 році.

Хмарні версії ігор серії kingdom hearts будуть випущені для консоліnintendo switch. Додаток kingdom hearts um dark road вже доступний для завантаження на мобільних пристроях на базі ios іandroid. Всі подробиці можна знайти на офіційному сайтеwww.kingdomhearts.com.