Актор пріквела “сопрано” леслі одом-молодший не знав, що проходить проби для фільму

11

Леслі одом-молодший розповів, що він не знав, що проходить прослуховування для фільму-пріквела “сопрано” – “множинні святі ньюарка”, і порівняв цей процес з тим, що відбувається за лаштунками mcu.

У недавньому інтерв’ю rolling stone актор розповів:

я чув, що фільм відбудеться. На початкових прослуховуваннях я не брав участі. Але настав момент, коли їм терміново знадобився хтось, і мені подзвонили. Я навіть не знав, що проходжу прослуховування для фільму “сопрано”. Вони тримають все в секреті. Вони як mcu. Вони не надсилають вам сценарій, не надсилають імена персонажів, сценарії весь час змінюються. Тобі як акторові доводиться робити вибір. Ти береш те, що бачиш, і починаєш міркувати.

Він додав: “мені зателефонували і сказали, що їм сподобався запис, який я зробив, але у них є якісь зауваження для мене. Я записався ще раз, а потім вони захотіли, щоб я записався ще раз, але вже з іншими нотатками. І я сказав: “хлопці, я не проти записати ще раз, але ви повинні надіслати мені сценарій. Я не знаю, що я роблю”. Тоді я поговорив по телефону з режисером аланом тейлором, і він допоміг прояснити всі мої питання”.

У фільмі “множинні святі ньюарка” також знімалися майкл гандольфіні, джон бернтал, рей ліотта і віра фарміга. Дія приквелу відбувається в підлітковому віці тоні сопрано (гандольфіні). Одом-молодший грає гарольда макбрейера, який працює на кримінального боса діккі молтісанті. Актор найбільш відомий за роллю сема кука в ” одна ніч в майамі “і аарона берра в оригінальній бродвейській постановці”гамільтона”.